Hakkımızda

1998 yılından beri size hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

1998 yılında YÜKSELEN MOTORLU TAŞITLAR OTO KİRALAMA OTOMOTİV TİCARET LTD ŞTİ bünyesinde kurulan sürücü kursumuz faliyetine 10 yıldır devam etmektedir. Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik terörüne ve canavarlarına dur diyebilmektir. Kursun sağlık, trafik ve motor ders eğitimleri, uzman ve alanlarında tecrübeli, eğitime yıllarını vermiş, biri birinden değerli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır.

M(MOPED), A1-A2-A, B1-B-BE, C1-C1E-C-CE, D1-D1E-D-DE, F, G, K (Sürücü Adayı) sınıfı ehliyeti direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımız son model araçlardır. Otomobillerimiz son model ve klimalıdır. Yine klimalı ve teknolojik eğitim araçları ile donatılmış dersliklerimizle, temiz ve ferah bir öğrenme ortamını siz değerli kursiyerlerime sunmaktayız.

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan sürücü kursu, sigorta ve aracılık hizmetleri, trafik takip işlem büroları Türk Patent Enstitüsü'nden marka olarak tescil edilmiştir.

Kurumumuzda verilen kaliteli teori ve pratik eğitimler sonucu, %97'ye varan başarı oranını yakalamış olmamız sektörde 1 numara olduğumuzun ve zirveye koştuğumuzun bir kanıtıdır. Gerek sürücü kursumuzu ve gerekse sigorta ve takip bürolarımızı, kalite ve markaya dönüştüren nadir firmalardan biri olmanın haklı gururunu taşıyoruz ve bunu sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Kurucu: Mehmet ÖZDAŞ - Serdar KUÇHAN

Resim Galeri

Hizmetlerimiz

1998 yılında YÜKSELEN MOTORLU TAŞITLAR OTO KİRALAMA OTOMOTİV TİCARET LTD ŞTİ bünyesinde kurulan sürücü kursumuz faliyetine 10 yıldır devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Bütün sorularınızın cevapları bizde...! Kaliteli ve uygun fiyatlı direksiyon dersi hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen arayınız.

Adres:Halide Edip Adıvar Cad. No:18
                         Karabağlar / İZMİR
Telefon: +90 - 232 255 69 12
FAX:+90 - 232 255 69 23
GSM: +90 - 533 494 47 28
E-mail:info@yukselensurucukurslari.com