Direksiyon Dersi Hocalarimiz

Direksiyon dersi hocalarımız ve sizlere mesajları:

Serdar KUÇHAN
25 Yıllık Direksiyon Tecrübesi 15 Yıllık Direksiyon Öğretmenliği Tecrübem Var. Derslerimiz İstenen adreste başlar ve biter. Derslerimiz verilen teklife göre değişiklik gösterip standart olarak 60. dk.dır. Derslerimizde rahat etmeniz için herhangi bir yakınınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı direksiyon öğretmenliği sertifikası yanında güvenli defansif ileri ekonomik sürüş teknikleri setifikalarımız da mevcuttur. 2013 Model Güvenlik Pedallı Manuel Hyundai Aracımızla ve Otomatik Vites Güvenlik Pedallı Honda Araçlarımızla Hizmet vermekteyiz.


Nihal HOCA
Ben Nihal hoca. Yükselen in Demirbaşı. 2000 yılında Direksiyon usta eğitmenliğine Yükselen Sürücü kursunda başladım. 2014 yılındayız Yükselen de her geçen yıl adım adım yükselmeye devam ediyorum Normal ehliyet alacak öğrencilerimizin dışında daha önce ehliyet almış ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza şehir içinde heyecan ve korkularını giderme yönünde başlayıp ileri sürüş teknikleri eğitimi vermekteyim. Eğitim verdiğim öğrenci sayısını ben bile bilmiyorum. İsteyen kişiye kendi arabasında da eğitim vermekteyim. Yükselen sürücü kursunda sizleri bekliyorum. Gelin Yükselende hep beraber yükselelim.


Özcan DURMAZ
1968 doğumluyum. 1987 yılında Narlıdere imtihan pistinde ilk eğitmenliğime başladım. Direksiyon eğitmeliği benim asıl işimdir ve 26 yıldır bu işle uğraşıyorum. Emekli ya da ek iş olarak yapmıyorum. Herkes araba kullanabilir ama araba kullanmayı öğretmek çok ayrı bir iştir. İleri sürüş teknikleri mi öğrenmek istiyorsunuz doğru adrestesiniz. Çeyrek asırdan fazla bir süredir eğitmenlik yapan bir hoca olarak sizleri Yükselen sürücü kursuna bekliyorum.
Direksiyon eğitimi ihtiyacınız mı var? İşte size fırsat


lütfen arayınız...

Direksiyon Usta Öğreticisi
Serdar KUÇHAN
0533 494 47 28


Resim Galeri

Hizmetlerimiz

1998 yılında YÜKSELEN MOTORLU TAŞITLAR OTO KİRALAMA OTOMOTİV TİCARET LTD ŞTİ bünyesinde kurulan sürücü kursumuz faliyetine 10 yıldır devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Bütün sorularınızın cevapları bizde...! Kaliteli ve uygun fiyatlı direksiyon dersi hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen arayınız.

Adres:Halide Edip Adıvar Cad. No:18
                         Karabağlar / İZMİR
Telefon: +90 - 232 255 69 12
FAX:+90 - 232 255 69 23
GSM: +90 - 533 494 47 28
E-mail:info@yukselensurucukurslari.com