Özel Direksiyon Dersi İçeriklerimiz Nelerdir?

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ İÇERİĞİMİZ

Ehliyetiniz varsa ve kendinizde hala pratik yapma ihtiyacı hissediyorsanız yada direksiyon sınavı için hazırlanıyorsanız; Konusunda uzmanlaşmış direksiyon hocası eşliğinde direksiyon eğitim pistimizde veya akıcı trafikte direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Özel Direksiyon Dersi ciddiye alınması gereken bir olgudur ve bu açıdan çok önemlidir sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız.

Özel Direksiyon Dersi Saatleri:

Her gün sabah 07:00 ile akşam 22:00 'e kadar direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler arasında size en uygun zamanı seçip bizimle irtibata geçiniz.

Direksiyon Eğitimi Randevu Saati:

Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde Bay ve Bayan Hocalarımızdan, önceden randevu alarak işinizi aksatmadan Özel Direksiyon Eğitimi alabilirsiniz. Kaç ders eğitim alacağınızı Direksiyon Hocası ile ilk derse çıktıktan sonra eksiklerinize bakarak beraberce karar verebilirsiniz.

Direksiyon Kursu Vereceğimiz Yerler:

Eğitimimize trafikten uzak, yine şehir içinde yalnız rahat çalışılabilen alanda başlayıp alışabildikten sonra Hocamızın Trafiğe çıkmaya karar verdiği zaman İzmir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde veya sizin en sık kullandığınız güzergah'ta eğitim verilmektedir. Örneğin en çok kullanacağınız güzergahta ve işiniz ile eviniz arasında alıştırma sürüşleri yapılmaktadır. Ders saatiniz direksiyona oturduğunuz andan itibaren başlar.

Özel Direksiyon Dersi Araçlarımız:

Araçlarımız 6 adet 2014 model klimalı, ayarlanaabilir koltuklu, şehir içi ve dışı ayrı ayarları olan hidrolik direksiyonlu Hyundai Getz'dir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup full kaskolu ve çift debriyaj, fren sistemlidir.

Kaç derste araba kullanabilirim:

Öğrenme kişiye göre değişen bir algılamadır. Özellikle direksiyon dersi tamamen kişisel reflekslerle ilişkilidir. Sizin reflekslerinize göre öğrenme süreniz eğitmenimizle birlikte belirlenecektir.


Merak ettiğiniz diğer tüm soruları bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.


lütfen arayınız...

Direksiyon Usta Öğreticisi
Serdar KUÇHAN
0533 494 47 28


Resim Galeri

Hizmetlerimiz

1998 yılında YÜKSELEN MOTORLU TAŞITLAR OTO KİRALAMA OTOMOTİV TİCARET LTD ŞTİ bünyesinde kurulan sürücü kursumuz faliyetine 10 yıldır devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Bütün sorularınızın cevapları bizde...! Kaliteli ve uygun fiyatlı direksiyon dersi hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen arayınız.

Adres:Halide Edip Adıvar Cad. No:18
                         Karabağlar / İZMİR
Telefon: +90 - 232 255 69 12
FAX:+90 - 232 255 69 23
GSM: +90 - 533 494 47 28
E-mail:info@yukselensurucukurslari.com